Program „Klasa z Kulturą”

W roku ubiegłym, wiele klas wzięło udział w tym programie „Klasa z kulturą”, zostały rozlosowane nagrody, laureatom serdecznie gratulujemy. W tym roku kalendarzowym (2019/2020), będziemy kontynuować program, i zachęcamy do uczestnictwa wszystkie szkoły. Celem programu jest zachęcenie nauczycieli oraz dzieci i młodzieży do korzystania z oferty Muzeum Tatrzańskiego, zapoznanie się z działalnością placówki, wystawami, eksponatami oraz przybliżenie historii i kultury Podhala - naszej małej ojczyzny. Kartę Klasa z kulturą można otrzymać w Muzeum Tatrzańskim, regulamin oraz kwestionariusz do pobrania na stronie internetowej.

Zapraszamy do udziału w programie!

KWESTIONARIUSZ PROGRAMU MUZEUM TATRZAŃSKIEGO „KLASA Z KULTURĄ” [docx]

KWESTIONARIUSZ PROGRAMU MUZEUM TATRZAŃSKIEGO „KLASA Z KULTURĄ” [pdf]

Regulamin przystąpienia do programu Klasa z kulturą 2019-2020 [doc]

Regulamin przystąpienia do programu Klasa z kulturą 2019-2020 [pdf]


Zakończenie programu „Klasa z Kulturą 2018/2019”.

Spośród klas, które brały udział w programie „Klasy z Kulturą” w ubiegłym roku szkolnym i prawidłowo rozwiązały zadanie konkursowe rozlosowano nagrody rzeczowe, bon na darmowe warsztaty w Muzeum Tatrzańskim oraz bon na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim w jedną z tatrzańskich dolin.

Nagrodzone zostały klasy druga ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz klasa pierwsza A ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Zakopanego.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w programie oraz gratulujemy nagrodzonym.

Celem programu „Klasa z Kulturą” było zachęcenie nauczycieli oraz uczniów do korzystania z bogatej oferty edukacyjnej Muzeum Tatrzańskiego przybliżającej kulturę i historię naszego regionu.