Informacja o pracy Muzeum Tatrzańskiego w związku z występowaniem w Polsce i na świecie przypadków koronawirusa.

Szanowni Państwo

W związku z potwierdzeniem w Polsce pierwszych przypadków koronawirusa, prosimy o odpowiedzialne zachowanie podczas wizyty w Instytucji Kultury, jednocześnie prosząc o spokojne podejście do zaistniałej sytuacji.

Zgodnie ze wszelkimi informacjami przekazywanymi przez służby sanitarne, każdy odwiedzający powinien przede wszystkim indywidualnie dbać o higienę rąk i otoczenia. Zalecamy, aby osoby, które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie zrezygnowały z wizyty w naszej Instytucji. Prosimy o zachowanie spokoju, jednocześnie zalecamy śledzenie na bieżąco i informacji związanych z podstawowymi zasadami profilaktyki zakażeń udostępnionych na stronie polskiego Głównego Inspektoratu Sanitarnego (www.gis.gov.pl), Światowej Organizacji Zdrowia (www.who.int) bądź innych krajowych instytucji sanitarnych i epidemiologicznych.

Dalsze informacje będą podawane na naszej stronie internetowej.