MUZEUM TATRZAŃSKIE NA XXIII FESTIWALU GÓRSKIM W LĄDKU ZDROJU 20/23-09-2018

Na tegorocznym festiwalu w Lądku Zdroju będzie się sporo działo wokół Muzeum Tatrzańskiego. Zapraszamy serdecznie do udziału w wernisażu Ewy Marii Romaniak, która zaprezentuje wystawę miniatur malarskich pod tytułem „100/100 Malarstwo Wolności”, zainspirowaną projektem „Narciarstwo Wolności” kolegi z Muzeum, Wojciecha Szatkowskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się 21 września (piątek) o godzinie 09:30 w przestrzeni foyer hotelu Geovita.

22 września (sobota) o godzinie 9.00 w Kinoteatrze o projekcie skiturowym „Narciarstwo Wolności” opowie Wojciech Szatkowski pracownik Muzeum, skialpinista i przewodnik tatrzański. Z uprzejmości Magazynu Sportowego “Góry” będzie można zakupić wydawnictwa, plakaty i pocztówki Muzeum Tatrzańskiego.