“POLSKIE GÓRY NA NARTACH 01” W WARSZAWIE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne przewodnika narciarskiego „Polskie góry na nartach 01” wydawnictwa Góry Books, które odbędzie się dnia 19 marca (poniedziałek) o godzinie 19.00 w Klubie Podróżników “Południk Zero”, przy ulicy Wilczej 25 w Warszawie.

Podczas spotkania odbędzie się prezentacja przewodnika skiturowego autorstwa Wojciecha Szatkowskiego, Romana Szubrychta i Waldemara Czado. Cały wieczór będzie poświęcony turystyce narciarskiej. Dowiecie się między innymi, jakie są najpiękniejsze zjazdy narciarskie w Tatrach i Bieszczadach, dlaczego Beskid Niski jest sercu bliski i jak postępować z wilkami i niedźwiedziami, gdy spotkamy je na szlaku. Jak zjechać bezpiecznie stromym żlebem, tak by nie spowodować lawiny, jak podchodzić i poruszać się w wysokogórskim terenie. Pokażemy też filmy. Będzie można zakupić książkę i unikalne zimowe kartki pocztowe i wydawnictwa ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego. Spotkanie poprowadzi Wojciech Szatkowski. Serdecznie zapraszamy!