PRACE REALIZOWANE W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH

W Muzeum Tatrzańskim trwają prace remontowe realizowane w ramach dwóch projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich:

„Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala” oraz „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala”.

Pracami remontowymi jest objętych 9 filii Muzeum Tatrzańskiego, aktualnie prace realizowane są w:

Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba (trwają odbiory, obecnie realizowane jest przygotowanie do aranżacji wystaw)

Muzeum Stylu Zakopiańskiego – Inspiracje (prace budowlane zakończone, obecnie realizowane jest przygotowanie do aranżacji wystaw)

Zagrodzie Korkoszów w Czarnej Górze (trwają prace budowlane, następnym etapem będą aranżacje wystaw)

Zagrodzie Sołtysów w Jurgowie (prace budowlane zakończone, obecnie realizowane jest przygotowanie do aranżacji wystaw)

Galerii Sztuki im. W. i J. Kulczyckich (trwają prace budowlane, następnym etapem będą aranżacje wystaw)

Powyższe filie Muzeum Tatrzańskiego są nieczynne do odwołania, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do pozostałych czynnych filii Muzeum Tatrzańskiego!