ROZPOCZĘLIŚMY PRACE REMONTOWE W GALERII WŁADYSŁAWA HASIORA

Z radością informujemy, że w ramach realizowanego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020 (w ramach 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury) pt. „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala” w ostatnich dniach została podpisana umowa na przebudowę i remont konserwatorski wraz z infrastrukturą techniczną Galerii Władysława Hasiora.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GutWierchowy Spółka z o.o. W związku z rozpoczętymi pracami Galeria Hasiora będzie nieczynna przynajmniej przez 12 miesięcy.