„ZAKOPIAŃSKI PARK JURAJSKI” CZYLI CZY W TATRACH ŻYŁY DINOZAURY? WARSZTATY RODZINNE W RAMACH ŚWIĘTA MAŁOPOLSKI

15.06.2019 (sobota), godz. 10.00 – 12:00
Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10

Miliony lat temu w Tatrach zamiast halnego słychać było szum fal, a brzegiem morza stąpały prehistoryczne zwierzęta… Tą opowieścią zaczynają się niezwykłe warsztaty przenoszące nas ponad 200 mln lat wstecz. Kim były stworzenia zamieszkujące wtedy Tatry? Co o nich wiemy? Na te i inne pytania odpowiemy na warsztatach, podczas których uczestnicy zamienią się w badaczy pradawnych zwierząt.

Wydarzenie biletowane: w cenie promocyjnej 6 zł/osobę, obowiązują wcześniejsze zapisy: Monika Pietraszko – Warchałowska mpietraszko@muzeumtatrzanskie.pl, tel. 533 925 111.