ODWIEDŹ WSZYSTKIE WYSTAWY I ODBIERZ UPOMINEK!

Dla osób, które kupią bilety na wszystkie pięć wystaw organizowanych w ramach wydarzenia LEKCJE Z KOLEKCJI. UBIORY LUDOWE W ZBIORACH MUZEUM TATRZAŃSKIEGO, mamy wyjątkowy upominek – limitowany Zakopin!

Jak otrzymać wyjątkowego Zakopina:

1. Odwiedź wszystkie wystawy odbywające się w ramach wydarzenia LEKCJE Z KOLEKCJI. UBIORY LUDOWE W ZBIORACH MUZEUM TATRZAŃSKIEGO.
  2. Kupując pierwszy bilet obierz w kasie ulotkę, na której będziesz zbierał naklejki z wszystkich wystaw oraz poproś o pierwszą naklejkę.
  3. Odwiedzając kolejne wystawy z cyklu, odbieraj wraz z biletem kolejne naklejki.
  4. Podczas odwiedzania ostatniej z wystaw pokaż w kasie ulotkę z zebranymi naklejkami i odbierz limitowanego Zakopina!
  5. Przypnij go i noś dumnie, jako zdobywca wszystkich wystaw!
  • Spieszcie się, ilość limitowanych Zakopinów jest ograniczona.

Wystawy odbywające się w ramach wydarzenia muzealnego LEKCJE Z KOLEKCJI. UBIORY LUDOWE W ZBIORACH MUZEUM TATRZAŃSKIEGO:

TRYUMF W CZASIE. NAJSTARSZE UBIORY Z PODHALA

18 maja – 20 października 2024 r.

Gmach Główny Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, ul. Krupówki 10, Zakopane

BARWY SPISZA

26 maja – 29 września 2024 r.

Zagroda Korkoszów, filia Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, Czarna Góra, Zagóra 86

Zagroda Sołtysów, filia Muzeum Tatrzańskiego, Jurgów 215

W BLISKOŚCI. KOSMOS

15 czerwca – 15 września 2024 r.

Galeria Władysława Hasiora, filia Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, ul. Jagiellońska 18 b, Zakopane

PIERWSZE RZECZY

22 czerwca – 17 listopada 2024 r.

Galeria Sztuki w willi Oksza, filia Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, ul. Zamoyskiego 25, Zakopane

Zapraszamy!