SKLEP INTERNETOWY MUZEUM TATRZAŃSKIEGO – SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

1. Ceny podane są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta Zamówienia.
  2. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki jak również ewentualnych innych kosztów związanych z realizacją transakcji. Transakcje są dokumentowane fakturą VAT.
  3. Zamówienia na wybrane publikacje mogą być składane za pośrednictwem:

Sklepu internetowego

Pod numerem telefonu: +48 536 908 590

Poprzez e- mail na adres: sklep@muzeumtatrzanskie.pl

1. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

przelew bankowy – kwota uzależniona od wyboru firmy kurierskiej oraz wielkości przesyłki.

List polecony – od 5,90

Poczta Polska – paczka od 13,49

Paczkomat InPost – od 12,99

Szanowni Państwo, po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, zostanie wysłana indywidualnie informacja z numerem konta i możliwością wyboru dostarczenia produktów.

1. Ponadto zamówiony towar można również odebrać osobiście w Dziale Administracji w dni robocze (poniedziałek- piątek, w godz. 8.00–15.00)
  2. Przy zamówieniu należy podać pełen adres (do faktury) jak również adres do wysyłki (w przypadku gdy jest inny niż adres do faktury)
  3. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.