Kontakt

MUZEUM TATRZAŃSKIE

im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
ul. Krupówki 10, 34-500 Zakopane

Siedziba główna, adres do korespondencji:
ul. Droga na Koziniec 8, 34-500 Zakopane

tel. 18-20-152-05, 18-20-129-35,
tel. 506 351 808 (pon.-pt. 7-15)
fax. 18-20-638-72
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
www.muzeumtatrzanskie.pl

NIP: 736-10-66-047

MUZEUM REJESTROWANE
PRM/93/06

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

Anna Wende-Surmiak
tel. 18-20-152-05
biuro@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSÓW I ROZWOJU

Katarzyna Para
tel. 18-20-152-05
kpara@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. MERYTORYCZNYCH GŁÓWNY INWENTARYZATOR ZBIORÓW

Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05
mmurzyn@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ INWENTARYZACJI

KIEROWNIK
Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
inwentaryzator@muzeumtatrzanskie.pl

INWENTARYZATOR I KOORDYNATOR DS. KONTAKTÓW MIEDZYNARODOWYCH
Emilia Pomiankiewicz-Wagner – adiunkt
epomiankiewicz@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

BIURO
biuro@muzeumtatrzanskie.pl

KIEROWNIK
Agata Sieprawska
asieprawska@muzeumtatrzanskie.pl

KADRY
Anna Amilkiewicz
kadry@muzeumtatrzanskie.pl

REFERENT
Katarzyna Gąsienica-Kidoń
kgasienica@muzeumtatrzanskie.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Karolina Kula
tel. 570 776 222
zp@muzeumtatrzanskie.pl

BEZPIECZEŃSTWO
Andrzej Ziach – referent ds. bezpieczeństwa
aziach@muzeumtatrzanskie.pl

ROCZNIK PODHALAŃSKI – REDAKCJA

tel. 18-20-152-05, wewn. 22
rocznikpodhalanski@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ PRZYRODNICZY

dr Marcin Warchałowski – adiunkt

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

KIEROWNIK
Anna Kozak – starszy kustosz
tel. 18-20-152-05, wewn. 16
etnografia@muzeumtatrzanskie.pl

dr Magdalena Kwiecińska – kustosz
mkwiecinska@muzeumtatrzanskie.pl

ASYSTENT
Sylwia Plucińska
splucinska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ SZTUKI

KIEROWNIK
Helena Pitoń – starszy kustosz
sztuka@muzeumtatrzanskie.pl

Julita Dembowska – adiunkt
jdembowska@muzeumtatrzanskie.pl

Zofia Radwańska – adiunkt
zradwanska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KONSERWACJI

KIEROWNIK
Aleksandra Trybuła – adiunkt konserwatorski
konserwacja@muzeumtatrzanskie.pl
atrybula@muzeumtatrzanskie.pl

Marek Gronkowski – starszy renowator

Ida Skowrońska-Mazurek – starszy asystent konserwatorski

Tkaczyk Lucyna – asystent konserwatorski

Bogumiła Dańko – asystent konserwatorski

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. OCHRONY ZABYTKÓW

Dr hab. Zbigniew Moździerz
tel. 510 063 907
zmozdzierz@muzeumtatrzanskie.pl

PROMOCJA

Kinga Nędza-Sikoniowska – samodzielne stanowisko ds. promocji
tel. 535 771 222
promocja@muzeumtatrzanskie.pl

Przemysław Bolechowski – kontakt z mediami
tel. 513 519 249
media@muzeumtatrzanskie.pl
pbolechowski@muzeumtatrzanskie.pl

REFERENT DS. WPARCIA ORGANIZACJI WYDARZEŃ

Magdalena Węglarz
wow@muzeumtatrzanskie.p

EDUKACJA:

edukacja@muzeumtatrzanskie.pl
tel. 533 925 111

 

Gabriela Kania
gkania@muzeumtatrzanskie.pl 

Marta Kula
mkula@muzeumtatrzanskie.pl

Aleksandra Michalska – adiunkt
amichalska@muzeumtatrzanskie.pl

Kinga Zuber

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Tomasz Gluziński
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
tgluzinski@muzeumtatrzanskie.pl

KIEROWNIK PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

Ewa Romaniak
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
eromaniak@muzeumtatrzanskie.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. HISTORII

Wojciech Szatkowski – kustosz
wszatkowski@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Anna Jarząbek
tel. 18-20-152-05, wewn. 13
ksiegowosc@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA GŁ. KSIĘGOWEGO
Maria Nalepa-Molek
mnalepa@muzeumtatrzanskie.pl

Bernadeta Jarosz

Stanisława Horyńska

SKLEP

REFERENT
Ewa Mazik
sklep@muzeumtatrzanskie.pl

BIBLIOTEKA I ARCHIWUM

Zakopane ul. Droga Na Koziniec 8

KIEROWNIK
Danuta Janusz – starszy kustosz
Biblioteka tel. 18-20-152-05, wewn. 21
biblioteka@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM

Zakopane ul. Droga Na Koziniec 8

Dagmara Schmidt – kustosz
archiwum@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE

Zakopane ul. Droga Na Koziniec 8

REFERENT
Rafał Jabłoński-Zelek
rjablonski@muzeumtatrzanskie.pl

KASA

tel. 18-20-152-05, wewn. 12

IT

Karolina Nędza-Sikoniowska
administrator@muzeumtatrzanskie.pl

KOORDYNATOR DOSTĘPNOŚCI

Aleksandra Michalska – adiunkt
dostepnosc@muzeumtatrzanskie.pl
tel. 533 925 111

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Grzegorz Drewniak
tel. 799 186 893
iod@muzeumtatrzanskie.pl

Wpisz szukane wyrażenie