Kontakt

MUZEUM TATRZAŃSKIE

im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
ul. Krupówki 10, 34-500 Zakopane

Siedziba główna, adres do korespondencji:
ul. Droga na Koziniec 8, 34-500 Zakopane

tel. 18-20-152-05, 18-20-129-35,
tel. 506 351 808 (pon.-pt. 7-15)
fax. 18-20-638-72
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
www.muzeumtatrzanskie.pl

NIP: 736-10-66-047

MUZEUM REJESTROWANE
PRM/93/06

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

Anna Wende-Surmiak
tel. 18-20-152-05
biuro@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSÓW I ROZWOJU

Katarzyna Para
tel. 18-20-152-05
kpara@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. MERYTORYCZNYCH GŁÓWNY INWENTARYZATOR ZBIORÓW

Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05
mmurzyn@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ INWENTARYZACJI

KIEROWNIK
Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
inwentaryzator@muzeumtatrzanskie.pl

INWENTARYZATOR I KOORDYNATOR DS. KONTAKTÓW MIEDZYNARODOWYCH
Emilia Pomiankiewicz-Wagner – adiunkt
epomiankiewicz@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

KIEROWNIK
Katarzyna Bukowska
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
kbukowska@muzeumtatrzanskie.pl

REFERENT
Olga Hadowska
ohadowska@muzeumtatrzanskie.pl

REFERENT
Katarzyna Gąsienica-Kidoń
kgasienica@muzeumtatrzanskie.pl

ROCZNIK PODHALAŃSKI – REDAKCJA

tel. 18-20-152-05, wewn. 22
rocznikpodhalanski@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ PRZYRODNICZY

dr Marcin Warchałowski – adiunkt

Alicja Kaźmierkiewicz
akazmierkiewicz@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

KIEROWNIK
Anna Kozak – starszy kustosz
tel. 18-20-152-05, wewn. 16
etnografia@muzeumtatrzanskie.pl

dr Magdalena Kwiecińska – kustosz
mkwiecinska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ SZTUKI

KIEROWNIK
Helena Pitoń – starszy kustosz
sztuka@muzeumtatrzanskie.pl

Julita Dembowska – adiunkt
jdembowska@muzeumtatrzanskie.pl

Zofia Radwańska – adiunkt
zradwanska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KONSERWACJI

KIEROWNIK
Aleksandra Trybuła – adiunkt konserwatorski
konserwacja@muzeumtatrzanskie.pl
atrybula@muzeumtatrzanskie.pl

Marek Gronkowski – starszy renowator

Ida Skowrońska-Mazurek – starszy asystent konserwatorski

Tkaczyk Lucyna – asystent konserwatorski

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. OCHRONY ZABYTKÓW

Dr hab. Zbigniew Moździerz
tel. 510 063 907
zmozdzierz@muzeumtatrzanskie.pl

PROMOCJA

ASYSTENT DS. PROMOCJI
Przemysław Bolechowski
tel. 513 519 249
promocja@muzeumtatrzanskie.pl

REFERENT DS. WPARCIA ORGANIZACJI WYDARZEŃ
Katarzyna Pierzchała-Łyskawka
kpierzchala@muzeumtatrzanskie.pl

EDUKACJA:

edukacja@muzeumtatrzanskie.pl

Aleksandra Michalska – adiunkt
tel. 533 925 111
amichalska@muzeumtatrzanskie.pl

Kinga Zuber
kzuber@muzeumtatrzanskie.pl

Gabriela Kania
gkania@muzeumtatrzanskie.pl

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Tomasz Gluziński
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
tgluzinski@muzeumtatrzanskie.pl

KIEROWNIK PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

Ewa Romaniak
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
eromaniak@muzeumtatrzanskie.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. HISTORII

Wojciech Szatkowski – kustosz
wszatkowski@muzeumtatrzanskie.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

REFERENT
Monika Frajdenberg
mfrajdenberg@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Anna Jarząbek
tel. 18-20-152-05, wewn. 13
ksiegowosc@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA GŁ. KSIĘGOWEGO
Stanisława Horyńska
shorynska@muzeumtatrzanskie.pl

Bernadeta Jarosz

Maria Nalepa-Molek

SKLEP

REFERENT
Agata Sieprawska
sklep@muzeumtatrzanskie.pl

BIBLIOTEKA I ARCHIWUM

KIEROWNIK
Danuta Janusz – starszy kustosz
Biblioteka tel. 18-20-152-05, wewn. 21
biblioteka@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM

Dagmara Schmidt – kustosz
tel. 18-20-152-05, wewn. 26
archiwum@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE

REFERENT
Rafał Jabłoński-Zelek
tel. 18-20-152-05, wewn. 17
rjablonski@muzeumtatrzanskie.pl

Od 2 stycznia 2020 r. Biblioteka Muzeum Tatrzańskiego oraz Archiwum Muzeum Tatrzańskiego w gmachu głównym przy ul. Krupówki 10 są nieczynne z przyczyn technicznych do odwołania.

KASA

tel. 18-20-152-05, wewn. 12

IT

Karolina Nędza-SIkoniowska
administrator@muzeumtatrzanskie.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Grzegorz Drewniak
tel. 799 186 893
iod@muzeumtatrzanskie.pl

Wpisz szukane wyrażenie