ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS – PRACE REMONTOWE W DWORZE W ŁOPUSZNEJ

Drodzy zwiedzający, uprzejmie informujemy, iż nasza filia Dwór w Łopusznej będzie w najbliższym czasie niedostępna dla zwiedzających.

W Dworze w Łopusznej – filii Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem trwać będą prace remontowo-konserwatorskie, których celem jest zabezpieczenie obiektów składających się na zespół dworski.

Do Dworu w nowej odsłonie zaprosimy ponownie na początku 2026 r. Tymczasem zachęcamy do odwiedzenia naszych pobliskich filii – Zagrody Sołtysów w Jurgowie oraz Zagrody Korkoszów w Czarnej Górze.

Zadanie „Prace remontowo-konserwatorskie na terenie Dworu w Łopusznej – filii Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem” dofinansowane zostało ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w ramach Funduszu Polski Ład.