OFERTA PRACY – Edukator

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
ogłasza nabór na stanowisko: Edukator

Poszukujemy osoby z pasją, łatwo nawiązującej kontakty, kreatywnej i lubiącej wyzwania, a także odpowiedzialnej i pracowitej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • kreatywność, otwartość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie w pracy edukacyjnej mile widziane.
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2)

Warunki pracy:

• rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo na 1 rok;
  • wymiar czasu pracy: pełen etat;
  • miejsce pracy : Muzeum Tatrzańskie.

Oferujemy:

• możliwość twórczego działania ;
  • interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury.

Wymagane dokumenty:

• CV;
  • list motywacyjny;
  • Kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • Klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej umowy.

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Administracji Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane, Droga na Koziniec 8, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w terminie do dnia  25 czerwca 2021 r.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 17.06.2021 r.