OFERTA PRACY – Edukator

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
ogłasza nabór na stanowisko: edukator

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem poszukuje edukatora do tworzenia i prowadzenia zajęć dla dzieci i dorosłych oraz projektów edukacyjnych.
Poszukujemy osoby z pasją, łatwo nawiązującej kontakty, kreatywnej i lubiącej wyzwania, a także odpowiedzialnej i pracowitej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i konsekwencja w działaniu;
  • Doświadczenie w pracy edukacyjnej mile widziane.

Oferujemy:

• Pracę w pełnym wymiarze;
  • Możliwość twórczego działania;
  • Interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury.

Wymagane dokumenty:

• CV i list motywacyjny;
  • Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • Klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej oferty pracy

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Chałubińskiego 7, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl  w  terminie do dnia 24 sierpnia 2020 r.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 13.08.2020 r.

PLIKI DO POBRANIA