OFERTA PRACY – Kierownik Działu Edukacji

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
ogłasza nabór na stanowisko: kierownika działu edukacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

 Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w zakresie działalności Muzeum, bądź w zakresie pedagogiki i nauk pokrewnych;
  • Znajomość tematyki związanej z historią Podhala, Spisza i Orawy;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, w tym pakietu Office;
  • Sumienność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Niestandardowe/nieszablonowe, innowatorskie podejście do edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych/seniorów i osób z niepełnosprawnościami;
  • Kreatywność;
  • Znajomość różnorodnych i aktualnych trendów, rozwiązań i metod edukacyjnych;
  • Doświadczenie i umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi i seniorami;
  • Otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • Komunikatywność;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie Działem Edukacji Muzeum Tatrzańskiego;
  • Wdrażanie stałego programu edukacyjnego Muzeum;
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników;
  • Tworzenie własnych projektów edukacyjnych;
  • Współpraca z instytucjami edukacyjnymi (szkoły, przedszkola, itd.);
  • Tworzenie scenariuszy zajęć, warsztatów, wydarzeń, gier o charakterze edukacyjnym;
  • Organizacja stoisk edukacyjnych podczas różnego rodzaju imprez i wydarzeń;
  • Realizacja projektów edukacyjnych, w tym pozyskiwanie finansowanie ze źródeł zewnętrznych;
  • Nadzór nad powierzonym majątkiem oraz wyposażeniem Działu Edukacji;
  • Prowadzenie dokumentacji Działu Edukacji i jej archiwizacja;
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora, a zgodne z kwalifikacjami i charakterem wykonywanego zawodu.

Warunki pracy

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę;
  • wymiar czasu pracy: pełny etat;
  • miejsce pracy: filie Muzeum Tatrzańskiego oraz praca w terenie;
  • wynagrodzenie:  od 6.900 zł  do  8.300 zł brutto w zależności od stażu pracy, kompetencji i doświadczenia;

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
  • stabilne zatrudnienie.

Wymagane dokumenty

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej oferty pracy;
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2).

Termin i miejsce składania ofert

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Organizacyjnym Muzeum Tatrzańskiego,
34-500 Zakopane, Droga na Koziniec 8 , w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko kierownika działu edukacji” lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: kadry@muzeumtatrzanskie.pl, w  terminie do dnia 23.07.2024 r. do godziny 12:00. Decyduje data wpłynięcia ofert do Muzeum. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 20 152 05.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 12.07.2024

Wpisz szukane wyrażenie