OFERTA PRACY – Opiekun Ekspozycji

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
ogłasza nabór na stanowisko: opiekuna ekspozycji

1. Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie;
• odpowiedzialność;
• umiejętność pracy w zespole;
• otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy z klientem;
• dyspozycyjność;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

2. Zakres obowiązków

• Ochrona i czuwanie nad bezpieczeństwem eksponatów muzealnych w salach wystawowych
• udzielanie zwiedzającym informacji;
• utrzymywanie czystości w salach wystawowych;
• pomoc w obsłudze imprez i wydarzeń kulturalnych;
• sprzedaż biletów, wydawnictw i pamiątek.

3. Warunki pracy

• Rodzaj umowy: umowa o pracę/umowa-zlecenie;
• wymiar czasu pracy: pełny etat (praca również w weekendy)/ d przepracowanych godzin;
• miejsce pracy: Muzeum Tatrzańskie.

4. Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego;
• interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
• stabilne zatrudnienie;

5. Wymagane dokumenty

• CV;
• list motywacyjny;
• kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
• klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej oferty pracy.
• Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2)

Termin i miejsce składania ofert

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Administracji Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane, Droga na Koziniec 8 , w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko Opiekun Ekspozycji” lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: kadry@muzeumtatrzanskie.pl, w terminie do dnia 25.11.2022 r.
do godziny 12:00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 182015205.
O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 10.11.2022 r.

Wpisz szukane wyrażenie