OFERTA PRACY – Opiekun Ekspozycji

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
ogłasza nabór na stanowisko: opiekuna ekspozycji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy z klientem;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • Ochrona i czuwanie nad bezpieczeństwem eksponatów muzealnych w salach wystawowych
  • udzielanie zwiedzającym informacji;
  • utrzymywanie czystości w salach wystawowych;
  • pomoc w obsłudze imprez i wydarzeń kulturalnych;
  • sprzedaż biletów, wydawnictw i pamiątek.

Warunki pracy

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę/umowa-zlecenie;
  • wymiar czasu pracy: pełny etat (praca również w weekendy)/ d przepracowanych godzin;
  • miejsce pracy: Muzeum Tatrzańskie.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
  • stabilne zatrudnienie;

Wymagane dokumenty

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej oferty pracy.
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2)

Termin i miejsce składania ofert

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Administracji Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane, Droga na Koziniec 8 , w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko Opiekun Ekspozycji” lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: kadry@muzeumtatrzanskie.pl, w  terminie do dnia 20.01.2023 r.
do godziny 12:00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 182015205.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 13.01.2023 r.

Wpisz szukane wyrażenie