Konsultacje społeczne dotyczące Muzeum Taternictwa i Narciarstwa – ZMIANA GODZINY NA 17:30

‼️ UWAGA ZMIANA GODZINY KONSULTACJI NA 17:30 ‼️
Drodzy!
Z powodu, iż tego samego dnia o godzinie 16:00 odbędzie się wernisaż wystawy Zamoyscy – Spichlerz wartości, w którym zapewne część z Was będzie chciała uczestniczyć, przesuwamy nasze konsultacje na godzinę 17:30.

W dniu 23 maja 2024 r. o godzinie 17:30 chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w organizowanych przez nas konsultacjach społecznych, na których to przedstawimy Państwu koncepcję nowo tworzonego Muzeum Taternictwa i Narciarstwa, trzynastej filii Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem.

Konsultacje te pozwolą nam zasięgnąć Państwa opinii, które będą cenną wskazówką w kształtowaniu nowego miejsca upamiętniającego historię taternictwa i narciarstwa w Zakopanem.

Spotkanie to będzie miało miejsce w Muzeum Palace, ul. Tytusa Chałubińskiego 7 w Zakopanem.