VII BIEG HASIORA

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji naszego sportowego wydarzenia, które odbędzie się w Zakopanem w niedzielę 2 czerwca 2024 roku.

Bieg Hasiora to wydarzenie sportowo-kulturalne zachęcające przede wszystkim do aktywności na świeżym powietrzu i upowszechniające zdrowy styl życia. Dodatkowo, biegacze mają możliwość zapoznania się z twórczością Władysława Hasiora i obcowania z jego sztuką.

Bieg, który Muzeum Tatrzańskie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje już po raz siódmy, upamiętnia sportową naturę Władysława Hasiora. Inspiracją dla organizacji wydarzenia była lektura pamiętników artysty.

DYSTANS 3 km

START godzina 9:00
TRASA BIEGU:
START – ul. Przewodników Tatrzańskich i Karłowicza w okolicach skrzyżowania – bieg w dół Przewodników Tatrzańskich – skręt w prawo bieg prosto ul. Droga na Bystre – skręt w lewo w Bulwary Słowackiego – skręt w prawo ul. Władysława Broniewskiego – skręt w lewo w Bulwary Słowackiego – prosto w ul. Jagiellońską – skręt w lewo przed Galerię Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b – META

ZAPISAĆ można się poprzez stronę -> sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/vii-bieg-hasiora/

* Dla osób zapisanych do 10 maja 2024 r., organizator zobowiązuje się zapewnić koszulki zgodnie ze zgłoszonym rozmiarem. 

Fundatorem nagród dodatkowych są:
  • Magda roślinna
  • ETI

Organizację VII Biegu Hasiora wspierają:

  • Magda roślinna
  • MOSiR Zakopane

REGULAMIN ->

Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił na tym dystansie, jeden z wyników Hasiora na 3 km to 8 min 51 s.

Do zobaczenia na starcie 2 czerwca!

 

 

 

 

Wpisz szukane wyrażenie