MUZEUM TATRZAŃSKIE NA KRAKOWSKIM FESTIWALU GÓRSKIM

Najbliższy weekend w Krakowie odbędzie się pod znakiem górskich wrażeń. Od 1 do 3 grudnia odbędzie się 15. Krakowski Festiwal Górski, w którym weźmie udział także Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy do Krakowa!

W ciągu trzech dni odbędą się liczne pokazy filmowe i prezentacje. 2 grudnia odbędzie się premiera największego dotąd w Polsce przewodnika outdorowego „Polskie góry na nartach 01”, autorstwa Wojtka Szatkowskiego (Muzeum Tatrzańskie), Waldemara Czado i Romana Szubrychta. 15. KFG będzie świetnym miejscem do zaprezentowania nowości wydawniczej, czyli „POLSKIE GÓRY NA NARTACH Przewodnik skiturowy”. Można śmiało ogłosić, że to przewodnik jakiego dotąd nie było. Znajdziecie w nim m.in. pierwsze tak dokładne przedstawienie narciarskich tras w Bieszczadach Zachodnich i Wysokich oraz w Beskidzie Niskim, a także w Tatrach Zachodnich. O książce opowie trójka autorów. Wydawnictwa Muzeum Tatrzańskiego będą prezentowane przez cały czas trwania festiwalu na stoisku Wydawnictwa „Góry”.