PODHALAŃSKIE REDYKOŁKI – WARSZTATY W RAMACH EUROPEJSKICH DNI DZIEDZICTWA W MUZEUM TATRZAŃSKIM

Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10

7 września 2019 (sobota), godz. 10:00

Czy popularny oscypek znany wszystkim jako ser może być małym dziełem sztuki? Spróbujemy się tego dowiedzieć na wyjątkowych warsztatach plastycznych, gdzie za pomocą gliny samoutwardzalnej i foremek (redykołek) do serków będziemy robić własne „oscypki” w formie zwierząt i nie tylko. Warsztaty są doskonałą okazją do poznania ciekawej techniki, jaką jest praca z gliną i foremkami, ale również do spędzenia wakacyjnego czasu w oryginalny, kreatywny sposób!

Wstęp na hasło: Europejskie Dni Dziedzictwa.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: rezerwacja@muzeumtatrzanskie.pl