ROZPOCZĘLIŚMY PRACE REMONTOWE W GALERII SZTUKI IM. WŁODZIMIERZA I JERZEGO KULCZYCKICH

Z radością informujemy, że w ramach realizowanego projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala” w ostatnich dniach została podpisana umowa z generalnym wykonawcą robót budowalnych (P.B.U. Pranica Adam Pranica) w Galerii Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich willa Koziańskich.

W związku z rozpoczętymi pracami remontowo – budowlanymi Galeria Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich willa Koziańskich będzie nieczynna ponad rok.

O postępach i szczegółach prac będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy serdecznie do pozostałych filii Muzeum Tatrzańskiego.