Weekend seniora z kulturą w Muzeum Tatrzańskim, 5-6 października

Muzeum Tatrzańskie po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji “Weekend seniora z kulturą”, która odbywać się będzie w dniach 5-6 października (sobota – niedziela).

W tych dniach seniorzy mogą zwiedzać wszystkie filie Muzeum Tatrzańskiego za symboliczną opłatą 1 zł – wystarczy podać hasło “Weekend z kulturą”.

Dodatkowo zapraszamy na “Spotkanie u Hasiora”, które odbędzie się 6 października o godzinie 15:00, w Galerii Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b. Będzie to wykład połączony ze zwiedzaniem wystawy oraz warsztaty inspirowane twórczością Władysława Hasiora. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do bliższego poznania jego niezwykłej sztuki. Wstęp wolny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego.