Dojazd do Galerii Władysława Hasiora

Drodzy odwiedzający, informujemy iż wjazd pod Galerię Władysława Hasiora prowadzi od ul. Jagiellońskiej przez ul. Piaseckiego (jest to ulica jednokierunkowa).

Parking dla samochodów osobowych znajduje się z tylu budynku Galerii przy ul. Piaseckiego 13.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Galerii!
W galerii poza ekspozycją stałą, oglądać można wystawę czasową “UrbaMistyka. Sztuka w Zakopanem” – wystawa opowiada o zakopiańskiej plastyce i designie. Pokazuje historię powojennej sztuki, związanej zarówno z miejską przestrzenią jak i prywatnymi wnętrzami, z lokalnym rzemiosłem i masową produkcją, z fascynacją pierwotną ludowością i obsesją awangardy. UrbaMistyka to próba zmierzenia się z zapomnianą, wymazaną albo nigdy nie urzeczywistnioną ikonografią Zakopanego i fenomenem miasta, którego wizja rozciąga się między góralską wsią, nowoczesną metropolią, a legendarną kolonią artystów.

Godziny otwarcia:

środa – nieczynne
poniedziałek, wtorek, czwartek, niedziela: 9:00 – 17:00
piątek, sobota: 11:00 – 19:00

Ostatnie wejście – pół godziny przed zamknięciem filii