Edukację mamy w naturze! Ruch, umysł i ciało

Już w czwartek 16 września o godz. 18:00 odbędzie się trzecie z kolei spotkanie w ramach projektu „Edukację mamy w naturze!”
Tym razem spotkamy się wokół tematu: „Ruch – umysł i ciało”

Porozmawiamy o sporcie i ruchu, o naturalnych predyspozycjach i przekraczaniu swoich własnych granic. W pierwszej części spotkania posłuchamy opowieści o osobistych doświadczeniach i refleksjach ludzi uprawiających sport na co dzień. W drugiej części spróbujemy wspólnie zastanowić się jakie może mieć zastosowanie myślenie o ruchu w codziennych szkolnych praktykach, czy istnieje coś co ułatwiałoby prowadzenie lekcji nauczycielowi, a koncentrację uczniowi.

Prelegentami będą Benita Zych trenerka treningu naturalnego i Magdalena Derezińska-Osiecka biegaczka górska i filozofka. (Pierwotnie naszym gościem miał być także Kamil Stoch, jednak z powodu treningów nie może uczestniczyć w spotkaniu)

Zapisy przyjmuje koordynatorka projektu Kinga Zuber kzuber@muzeumtatrzanskie.pl
Spotkanie odbywa się na platformie zoom, liczba miejsc ograniczona.

Streaming części wykładowej na żywo na Facebooku Muzeum Tatrzańskiego

#EdukacjęMamyWNaturze