Co nowego w muzeum?

Koncert finałowy Zakopiańskiej Akademii Sztuki

Koncert finałowy Zakopiańskiej Akademii Sztuki

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się już w ten weekend, 14 października o godzinie 16:00 w Galerii Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b. To będzie wieczór pełen emocji i niezapomnianych dźwięków, gdyż uczestnicy XXIV edycji Zakopiańskiej Akademii Sztuki zaprezentują swoje umiejętności podczas Koncertu Finałowego.

XXIV Zakopiańska Akademia Sztuki to kontynuacja Międzynarodowych Mistrzowskich Kursów Interpretacji Muzycznej, organizowanych od ponad 25 lat w Zakopanem. Ich podstawę stanowi praca warsztatowa w relacji mistrz-uczeń w pięciu klasach muzycznych: dwie klasy skrzypiec, dwie klasy wiolonczeli i klasa kameralistyki. Dodatkowo w programie zaplanowano warsztaty, koncerty i zajęcia artystyczne dla uczestników – młodych muzyków, tworząc interesującą interdyscyplinarną propozycję.

Koncert Finałowy to moment, w którym uczestnicy Akademii prezentują efekty swojej pracy i talentu. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć piękne dźwięki wydobywające się z instrumentów i poczuć magię muzyki.

Wstęp wolny

 

Wpisz szukane wyrażenie