Konferencja z okazja  150-lecia Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

Konferencja z okazja 150-lecia Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

150 lat zorganizowanej turystyki w Polsce

W 2023 roku TT – PTT – PTTK obchodzi sto pięćdziesiąt lat swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy do gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego (ul. Krupówki 10, Zakopane) na Konferencję 150 lat zorganizowanej turystyki w Polsce, która odbędzie się 29 września.

W programie wydarzenia znalazło się dziewięć referatów poświęconych różnym aspektom działalności Towarzystwa, które staną się podstawą jubileuszowej książki. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa plenerowa przed gmachem głównym Muzeum Tatrzańskiego, pokazująca historię Towarzystwa. Wystawę będzie można oglądać od 28 września do 14 października 2023 r.

PROGRAM KONFERENCJI

09.30 – 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 – 11.30 Blok I Początki

– Jerzy Kapłon (Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze), Przemiany organizacyjne w TT i PTT