KONKURS NA PROJEKT PAMIĄTKI Z ZAKOPANEGO – PRACE

Prace złożone w konkursie na projekt pamiątki z Zakopanego dostępne są pod linkiem:

Login: konkurs

Hasło: konkurs

Wszelkie potrzebne informacje można uzyskać pisząc na adres: pamiatka@muzeumtatrzanskie.pl.

licencja Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowa (BY-SA)

Organizowany przez Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem konkurs na zaprojektowanie pamiątki z Zakopanego skierowano do projektantów, rzemieślników, artystów i miłośników Podhala oraz tatrzańskiej symboliki. Ideą konkursu było wyłonienie oficjalnej, oryginalnej i dobrze zaprojektowanej pamiątki z Zakopanego. Takiej która nawiąże do podhalańskiej tradycji, kultury, a także przyrody. Zgłoszenia konkursowe oceniało jury w składzie: Jarosław Hulbój, Paweł Jasiewicz, Anna Kozak, Tomek Rygalik, Marcin Rząsa i Anna Wende-Surmiak, Bogna Świątkowska. Organizatorem konkursu jest obchodzące w tym roku 130-lecie istnienia Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem.

Organizator: Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu EtnoPolska 2019

Patroni medialni: TVP3 Kraków, Radio Kraków, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Podhalański, Print Control, WhiteMAD, WATRA Podhalański Serwis Informacyjny, Infogram.