Konkurs „ŻYWE OBRAZY WŁODZIMIERZA TETMAJERA”

W ramach obchodów Roku Włodzimierza Tetmajera, w których bierze udział nasze Muzeum, serdecznie zapraszamy do konkursu „ŻYWE OBRAZY WŁODZIMIERZA TETMAJERA”.

Chcielibyście móc podróżować w czasie i przenieść się na przykład w sielski krajobraz Bronowic z końca XIX wieku? Teraz macie okazję to zrobić! W związku z trwającym Rokiem Włodzimierza Tetmajera zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie inspirowanym jego twórczością. Tytułowe „Żywe obrazy” to nic innego jak fotografie lub filmiki przedstawiające odtworzenie sceny z wybranego dzieła malarskiego Włodzimierza Tetmajera. Niezależnie od tego czy jesteście profesjonalistami czy amatorami – zaproście do zabawy rodzinę, przyjaciół, klasę, zespół czy grupę w której działacie. Wybierzcie obraz Włodzimierza Tetmajera i uruchomcie swoją wyobraźnię. Do wygrania są ciekawe nagrody ufundowane przez Muzeum Krakowa oraz Galerię Bronowice. Możecie startować zarówno w kategorii grupowej (do 16 osób) jak i indywidualnej (do 5 osób). To gdzie się wybierzecie? Który obraz was uwiedzie?

Organizatorem Konkursu jest Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.

Konkurs trwa od 1.04 do 30.06.2023, więcej informacji w regulaminie.

Regulamin Konkursu „ŻYWE OBRAZY WŁODZIMIERZA TETMAJERA”