Listopadowe spotkania i warsztaty w Muzeum Tatrzańskim

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na spotkania oraz warsztaty edukacyjne w Muzeum Tatrzańskim.

HARMONOGRAM:

9.11 (czwartek), godz. 16:30 – “To i owo o upadkach, narciarskich zjazdach i ubiorach sprzed stu lat”. Spotkanie tematyczne, koszt: 1 zł/uczestnik, bez zapisów, czas trwania: 1 godz.

18.11 (sobota), godz. 10:30 – “Przedłużenie lata – kwiaty z bibuły” – warsztaty edukacyjne, koszt: 15 zł/uczestnik, bez zapisów (max. liczba osób w grupie: 25), czas trwania: 1,5 godz.

25.11 (sobota), godz. 10:30 – “Malarstwo na szkle” – warsztaty edukacyjne, koszt: 20 zł/uczestnik, bez zapisów (max. liczba osób w grupie 25), czas trwania: 1,5 godz.

30.11 (czwartek), godz. 16:30 – “Historia jednej narty” – spotkanie tematyczne, koszt: 1 zł/uczestnik, bez zapisów, czas trwania: 1 godz.

Adres: gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10, Zakopane