Malarstwo na szkle – warsztaty edukacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki na trzecie z serii czterech listopadowych spotkań i warsztatów edukacyjnych, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 25 listopada o godzinie 10:30. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki techniki malowania na szkle.

“Malarstwo na szkle” to nie tylko zajęcia artystyczne, ale również niepowtarzalna okazja do stworzenia swojego własnego dzieła. To wyjątkowa szansa na rozwijanie swojej kreatywności i spędzenie czasu w inspirujących wnętrzach Muzeum Tatrzańskiego.

Warsztaty nie wymagają specjalnych umiejętności malarskich, są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów doświadczenia. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały i przydatne wskazówki.

Praktyczne informacje:

Koszt uczestnictwa: 20 złotych od osoby

Bez konieczności wcześniejszych zapisów, liczba miejsc w grupie jest ograniczona do 25 osób.

Czas trwania warsztatów około 1,5 godziny

To nie jedyna okazja do uczestnictwa w fascynujących wydarzeniach w ramach listopadowego cyklu spotkań w Muzeum Tatrzańskim. Już 30 listopada (czwartek) o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie tematyczne pt. “Historia jednej narty”. Koszt udziału to jedynie 1 złoty od uczestnika, bez konieczności wcześniejszych zapisów, a czas trwania spotkania to około 1 godzina.

Miejsce: gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10, Zakopane

Serdecznie zapraszamy!