Miasta w obiektywie Władysława Wernera – licytacja powystawowych fotografii 12 sierpnia

W ramach Tatrzańskich Musealiów, zapraszamy na kolejną aukcję fotografii autorstwa Władysława Wernera, prezentowanych kiedyś w Muzeum Tatrzańskim.

Tegoroczna edycja licytacji poświęcona jest fotografiom miejskim. Uchwycone w obiektywie kadry przede wszystkim przeniosą nas w lata 50. do czarującej Wenecji, nieskażonej jeszcze wówczas masową turystyką. Nie zabraknie też ujęć Zakopanego z lat 60., na których wraz z rozwojem przestrzennym miasta niezmienionym elementem do dziś pozostały tylko góry.

Na licytację powystawowych fotografii autorstwa Władysława Wernera zapraszamy 12 sierpnia o godzinie 16:00 do gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem zdjęć, które będą przedmiotem licytacji [PDF]