MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO PRZYZNAŁ DOTACJE W RAMACH PROGRAMU WSPIERANIE DZIAŁAŃ MUZEALNYCH

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach programu Wspieranie działań muzealnych

Z przyjemnością informujemy, że obydwa wnioski, które składaliśmy do Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu Wspieranie Działań Muzealnych zostały pozytywnie rozpatrzone.

Będziemy w tym roku reorganizować Pracownię Konserwacji z wniosku „Wyposażenie pracowni konserwacji Muzeum Tatrzańskiego” oraz kontynuować prace konserwatorskie strojów regionalnych z dwuletniego wniosku „Konserwacja ubiorów ludowych z Kolekcji Muzeum Tatrzańskiego”.

fot. Aleksandra Trybuła