MUZEUM PAMIĘCI: GRZEGORZ AXENTOWICZ – SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM AXENTOWICZEM

MUZEUM TATRZAŃSKIE ZAPRASZA SERDECZNIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM AXENTOWICZEM AUTOREM KSIĄŻKI MUZEUM PAMIĘCI: GRZEGORZ AXENTOWICZ.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 29 WRZEŚNIA, W PIĄTEK, O GODZ. 18 W GMACHU GŁÓWNYM MUZEUM TATRZAŃSKIEGO.

Podczas spotkania przedstawiona będzie, wydana przez Wierchy, książka Marka Axentowicza o jego synu Grześku, który mając 29 lat zginął w tatrzańskiej lawinie. Był zapalonym sportowcem, instruktorem narciarstwa i tenisa, a jednocześnie, mimo młodego wieku, był już prezesem polskiej filii dużego koncernu – Biesterfield. Od 7 lat organizowany jest, upamiętniający go młodzieżowy memoriał narciarski.