MUZEUM TATRZAŃSKIE NA ZAKOPIAŃSKIM FESTIWALU LITERACKIM

W dniach 8 -10 lipca piątek, sobota, niedziela w Zakopanem będą odbywać się targi książki organizowane w ramach 7. Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego pod hasłem “Na tatrzańskim szlaku literatury”.

Zapraszamy na stoisko Muzeum Tatrzańskiego. W bogatej ofercie znajdziecie wszystkie nasze wydawnictwa, wśród nich najnowszy album Hasior i XV tom Rocznika Podhalańskiego, album z pracami Stanisława Ignacego Witkiewicza,
a także wydawnictwa dotyczące naszych najnowszych wystaw czasowych takich jak “Wojciech Brzega Talent i praca” czy ” Jerzy Kolecki. W krainie dziwów”.
Nie zabraknie wydawnictw, nad którymi Muzeum Tatrzańskie objęło patronat, takich jak najnowsza książka A. Krakowskiej i B. Caillot pt. “Foto z misiem”. Wśród naszej oferty znajdą się bardzo popularne, oryginalne pamiątki – zakopiny, notesy czy ekologiczne piórniki.
Obsługa stoiska nie tylko opowie o naszych książkach, ale również udzieli wszelkiej informacji o wszystkich filiach Muzeum Tatrzańskiego i aktualnych wystawach czasowych.
Wśród książek nominowanych do Literackiej Nagrody Zakopanego znajduje się album “Hasior Kolekcja rzeźb i asamblaży Władysława Hasiora w zbiorach Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem”. 10 lipca w niedzielę poznamy laureatów tej nagrody.