Co nowego w muzeum?

MUZEUM TATRZAŃSKIE – WAŻNE INFORMACJE

MUZEUM TATRZAŃSKIE – WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Państwo, Muzeum Tatrzańskie realizuje duże przedsięwzięcie – remonty konserwatorskie dziesięciu naszych zabytkowych budynków. Cztery z nich już niedługo będą otwarte po remontach dla zwiedzających. Natomiast 5 stycznia 2020 zamknęliśmy „centralę”, czyli gmach główny przy Krupówkach, którego remont trwał będzie co najmniej półtora roku.

W związku z tym biblioteka, archiwum naukowe i część archiwum fotograficznego będą przez najbliższy rok nieczynne (od, prawdopodobnie, początków 2021 zaprosimy do nowej siedziby biblioteki i archiwów w Galerii Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich na Kozińcu).

Przez najbliższe 2 miesiące utrudniony (choć nie niemożliwy) będzie kontakt z nami, ponieważ jesteśmy w trakcie przeprowadzki do siedziby tymczasowej w budynku Palace przy ul. Chałubińskiego 7. Został on nam użyczony przez Urząd Miasta Zakopane, za co bardzo dziękujemy.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość, a tymczasem zapraszamy do zwiedzania czterech naszych otwartych filii: Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza, Muzeum Kornela Makuszyńskiego, Dworu w Łopusznej i Muzeum Powstania Chochołowskiego.

Anna Wende-Surmiak, dyrektor Muzeum

 Zakopane, 7 stycznia 2020

Wpisz szukane wyrażenie