Co nowego w muzeum?

Muzeum z Marką Tatrzańską

Muzeum z Marką Tatrzańską

W piątek, 21 kwietnia, w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Marki Tatrzańskiej. Miło nam poinformować, że Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego zostało wyróżnione tym certyfikatem jakości.

Nasze Muzeum otrzymało Markę Tatrzańską w Kategoria III tj. usługi gastronomiczne, handlowe, noclegowe oraz inne na terenie Powiatu Tatrzańskiego, za realizację projektu remontów obiektów drewnianych będących filiami Muzeum Tatrzańskiego.

Marka Tatrzańska to lokalny certyfikat jakości ustanowiony przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Przyznawana jest już od piętnastu lat, wyjątkowym usługom, produktom, inicjatywom, ale też szczególnym dla regionu tatrzańskiego ludziom, którzy sprawiają, że połączenie tradycji z nowoczesnością staje się możliwie.

Na tegorocznej gali obecny był marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski, wiceprzewodniczący sejmiku województwa małopolskiego Jan Piczura, a także przedstawiciele lokalnych samorządów oraz wyróżnieni i laureaci tegorocznego konkursu.

Bardzo dziękujemy kapitule za docenienie naszych starań i gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom, tego zaszczytnego wyróżnienia.

Wpisz szukane wyrażenie