Muzyka, taniec, opowieść – kolejne spotkanie z cyklu „Edukację mamy w naturze”

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Edukację mamy w naturze”.

Spotkamy się wokół tematu bardzo mocno osadzonego w kulturze naszego regionu i samego Zakopanego:

Muzyka, taniec, opowieść

Kiedy?

Czwartek, 30 września, godzina 18:00 – 20:00

Gdzie?

W Galerii Władysława Hasiora (ul. Jagiellońska 18b, Zakopane)

Uwaga!

Obowiązują zapisy u koordynatorki projektu – Kingi Zuber – kzuber@muzeumtatrzanskie.pl

(zapisy przyjmujemy do środy do północy)

Muzyka, taniec, opowieść

Dwugłos o muzyce, tańcu i teatrze. Katarzyna Pietrzyk oraz Krzysztof Trebunia Tutka opowiedzą o swoim doświadczeniu pracy z dziećmi i młodzieżą. Pytania, które chciałabym zadać są takie: jak muzyki, tańca, ekspresji scenicznej można nauczyć? Co jest najważniejsze w tym procesie? Co zyskuje uczący się? Ale też: co daje człowiekowi – dziecku doświadczenie bycia twórcą sztuki, kultury? Dodatkowo intrygujące jest jakie znaczenie ma muzyka i teatr w naszym życiu, jakie realizuje wartości społeczne? W imieniu Muzeum Tatrzańskiego – serdecznie zapraszam na spotkanie!

Kinga Zuber