Ochrona ekosystemu na terenach górskich w obliczu zmian klimatycznych 11 grudnia

W poniedziałek, 11 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy do gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem (ul. Krupówki 10) na spotkanie Ochrona ekosystemu na terenach górskich w obliczu zmian klimatycznych.

Temat przybliży dr inż. Tomasz Zwijacz-Kozica, Kierownik Działu Badań Naukowych i Planowania Ochrony Przyrody w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Wydarzenie jest częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Gór.

Międzynarodowy Dzień Terenów Górskich został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w 2002 roku. Celem tego święta jest podkreślenie znaczenia gór jako unikalnego ekosystemu oraz zwrócenie uwagi na problemy związane z jego ochroną i zrównoważonym rozwojem.

Wstęp bezpłatny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego

Zapraszamy serdecznie!