OPROWADZANIE Z PRZEWODNIKIEM W CENIE BILETU 22 i 29 GRUDNIA

Serdecznie zapraszamy do gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego na niezwykłe oprowadzanie z przewodnikiem, które odbywać się będzie w piątki, 22 i 29 grudnia o godzinie 15:00. Wyprawę przez fascynującą historię i piękno naszej wystawy stałej, prowadzić będzie Wojciech Szatkowski.

22.12.2023 o godz. 15:00
Oprowadzanie pt. “Spotkanie z zimą” to niepowtarzalna okazja, aby spędzić pierwszy dzień zimy w wyjątkowy sposób, delektując się fascynującymi opowieściami o zimie i Tatrach.

29.12.2023 o godz. 15:00
Drugie oprowadzanie, pt. “O tatrzańskich szczytach i ludziach”, zabierze Was w świat tajemniczych szczytów oraz ich zdobywców.

Oprowadzanie z przewodnikiem to nie tylko doskonała okazja do zwiedzenia Muzeum Tatrzańskiego, ale również możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat Tatr.

Spotkajmy się w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego (ul. Krupówki 10)!