Otwarcie wystawy Wojciech Kułach Wawrzyńcok i jego duchowi spadkobiercy

W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia zapraszamy na finał XX Konkursu Plastycznego “Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”. Tegoroczna jubileuszowa edycja będzie miała wyjątkową oprawę. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w Muzeum Tatrzańskim i będzie połączone z wykładami, pokazami oraz wystawą pokonkursową.

Program wydarzenia:

15.00 – prelekcja p. Barbary Gałdyś o życiu i twórczości Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka (gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10)

16.00 – 16.45 – spacer z przewodnikiem do willi Koliba Muzeum Stylu Zakopiańskiego (ze zwiedzaniem Starego Kościółka)

17.00 – wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej, pokaz rzemiosła artystycznego (Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, ul. Kościeliska 18)

Wystawę będzie można oglądać do 20 maja 2023 w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Kolia, ul. Kościeliska 18.