PODWIECZOREK MUZEALNY I PREMIERA V NUMERU MAGAZYNU NOT.FOT.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek, 23 sierpnia, na godzinę 18:00 do Galerii Władysława Hasiora (Zakopane, ul. Jagiellońska 18b) na podwieczorek muzealny „Chcę być dobrym rzeźbiarzem! Czyli o początkach pracy Władysława Hasiora” połączony z premierą V numeru magazynu „NOT.FOT. Notatnik Fotograficzny Władysława Hasiora”.

Spotkanie poprowadzi Julita Dembowska, która opowie o początkach drogi artystycznej Hasiora, jego pierwszych latach w Zakopanem, studiach oraz wczesnych pracach. Wszystko to w oparciu o pamiętniki artysty znajdujące się w archiwum Galerii Władysława Hasiora. W dalszej części wieczoru zespół redakcyjny magazynu NOT.FOT. (Łukasz Gorczyca, Julita Dembowska, Kola Śliwińska oraz Joanna Trznadel) zaprezentuje kolejny, piąty już numer wydawnictwa poświęcony Pomnikom Polskim.

Tego dnia magazyn dostępny będzie w sprzedaży w Galerii w cenie promocyjnej!

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie
w ramach Programu “Patriotyzm Jutra”
oraz Województwa Małopolskiego