Co nowego w muzeum?

ZA NAMI PREMIERA FILMU PT. „WIELKANOC”

ZA NAMI PREMIERA FILMU PT. „WIELKANOC”

W sobotę 11 kwietnia odbyła się PREMIERA FILMU PT. „WIELKANOC” na naszym profilach społecznościowych. W ciągu ostatnich kilku dni ilość odbiorców osiągnęła 45 tysięcy osób i stale rośnie. Dziękujemy Wam za uczestnictwo w internetowej zdalnej premierze w ramach akcji #zostańwdomu, zachęcamy też wszystkich do obejrzenia tej produkcji, cały czas dostępnej m.in. na naszym profilu społecznościowym na Facebooku. Muzeum Tatrzańskie to miejsce, które służy różnorakim wymiarom kultury i mimo, że fizycznie filie są zamknięte to stara się cały czas aktywnie uczestniczyć w Waszym życiu.
Odosobnienie, radykalnie zmieniające nasze życie, to trudna i wymagająca aktywność. Minione Święta były szczególnie trudne, bo wiele rodzin ten czas po raz pierwszy od lat spędzało osobno lub nawet samotnie. Tymczasem bardzo ważne jest bycie z innymi w społeczności. Premiera filmy pt. „Wielkanoc” dała nam szanse na wspólne doświadczenia i przeżycia.

 

Film jest jednym z efektów projektu „Zakopiańskie Centrum Dokumentacji Dziedzictwa Niematerialnego”, realizowanego przez nasze Muzeum.

Zapraszamy do wspólnego oglądania filmu pt. Wielkanoc:

LINK DO FILMU W SERWISIE YOUTUBE

 

Reżyseria: Marcin Wojtulewicz, Wojciech Majewski
Scenariusz: Kuba Szpilka, Marcin Wojtulewicz
Producent: Muzeum Tatrzańskie, Fundacja Kręgi Sztuki
 
Film został zrealizowany w ramach projektu „Zakopiańskie Centrum Dokumentacji Dziedzictwa Niematerialnego” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020

  
Fundusze Europejskie Program Regionalny, Małopolska, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Wpisz szukane wyrażenie