“Przedłużenie lata – kwiaty z bibuły” – warsztaty edukacyjne

Już w najbliższą sobotę, 18 listopada o godzinie 10:30, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na drugie z serii czterech listopadowych spotkań i warsztatów edukacyjnych w Muzeum Tatrzańskim.

“Przedłużenie lata – kwiaty z bibuły” to kreatywne zajęcia podczas których stworzycie piękne kwiaty, które nigdy nie więdną i którymi można się cieszyć przez cały rok.

Koszt: 15 zł/uczestnik

Bez konieczności wcześniejszych zapisów (liczba miejsc w grupie ograniczona do 25 osób)

Czas trwania: 1,5 godziny

Kolejne wydarzenia edukacyjne w listopadzie:

25.11 (sobota), godz. 10:30 – “Malarstwo na szkle” – warsztaty edukacyjne, koszt: 20 zł/uczestnik, bez zapisów (max. liczba osób w grupie 25), czas trwania: 1,5 godz.

30.11 (czwartek), godz. 16:30 – “Historia jednej narty” – spotkanie tematyczne, koszt: 1 zł/uczestnik, bez zapisów, czas trwania: 1 godz.

Miejsce: Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10, Zakopane

Serdecznie zapraszamy!