ROZPOCZĘLIŚMY PRACE REMONTOWE W ZAGRODZIE KORKOSZÓW W CZARNEJ GÓRZE

Z radością informujemy, że w ramach realizowanego projektu dofinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala” w ostatnich dniach została podpisana umowa z generalnym wykonawcą robót budowalnych (Projekt-Dom Zbigniew Staszel) w Zagrodzie Korkoszów w Czarnej Górze.

W związku z rozpoczętymi pracami remontowo – budowlanymi Zagroda Korkoszów w Czarnej Górze będzie nieczynna co najmniej przez 10 miesięcy.

O postępach i szczegółach prac będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy serdecznie do pozostałych filii Muzeum Tatrzańskiego.