Spacer wokół wystawy Malarstwo na szkle/czysta forma

Już jutro 7 września o godz. 18 zapraszamy na kolejne oprowadzanie po wystawie Malarstwo na szkle/czysta forma. Tym razem przewodnikiem po wystawie będzie Julita Dembowska, która jest historyczką sztuki i na co dzień jest kuratorką Galerii Władysława Hasiora.

Następny taki spacer odbędzie się 14 września . Tym razem o wystawie opowiadać będzie Lucyna Tkaczyk konserwatorka szkła . To spotkanie nosi tytuł  ” Z innej perspektywy”

Ostatni wrześniowy spacer odbędzie się 19 września.  Ze zwiedzającymi spotka się kuratorka wystawy Magdalena Kwiecińska.

Zapraszamy do gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego. Wystawa czynna w godzinach otwarcia muzeum.

Ze względu na bezpieczeństwo eksponatów i Państwa wygodę zachęcamy do zapisów na spacery wokół wystawy Malarstwo na szkle/czysta forma.  na adres  rezerwacja@muzeumtatrzanskie.pl