Spacery z Mocą Gór 21 i 22 września

Festiwal Moc Gór – Spotkania z Filmem Górskim to nie tylko filmy i spotkania, ale także aktywności, współorganizowane między innymi przez nasze Muzeum.

W tym roku zapraszamy na dwa spacery. W sobotę Wojtek Szatkowski zabierze Was na wycieczkę “Śladami wielkich… o Zakopanem i Tatrach w XIX wieku”, a w niedzielę, razem z Zofią Radwańską i Wojtkiem Szatkowskim będziecie mogli podążać “Śladami Rafała Malczewskiego i Witkacego”.

PROGRAM WEEKENDOWYCH SPACERÓW:

21 września (sobota)

Śladami wielkich… o Zakopanem i Tatrach w XIX wieku

Zwiedzanie wystawy – ul. Strążyska – ścieżką pod Reglami do Dolinki Za Bramką – chałupa Jana Krzeptowskiego Sabały i Krzeptówki

Prowadzenie: Wojtek Szatkowski

Miejsce spotkania: gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10

Orientacyjny czas trwania: 6 h

Bezpłatny spacer organizowany przez Muzeum Tatrzańskie

22 września (niedziela)

Śladami Rafała Malczewskiego i Witkacego

Prowadzenie: Zofia Radwańska i Wojtek Szatkowski

Miejsce spotkania: gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10