Spotkanie z autorką wystawy „Zakopane: ścieżki tradycji i współczesności”, 24 października

Spotkanie z autorką wystawy „Zakopane: ścieżki tradycji i współczesności”, Klaudią Kot oraz z prof. Grzegorzem Bilińskim i Zofią Radwańską, kuratorką wystawy

24 października (czwartek)

Galeria Władysława Hasiora, filia Muzeum Tatrzańskiego, ul. Jagiellońska 18 b

W ramach wydarzeń towarzyszących wystawie „Zakopane: Ścieżki tradycji i współczesności” w czwartek, 24 października, o godzinie 19.00, odbędzie się spotkanie autorskie, które z pewnością przyciągnie miłośników sztuki i architektury. Do rozmowy z Klaudią Kot, artystką, dołączą kuratorka Zofia Radwańska oraz profesor Grzegorz Biliński, architekt, scenograf oraz kierownik Pracowni Archisfery Wydziału Intermediów krakowskiej ASP.

Będzie to fascynująca okazja, by przyjrzeć się bliżej procesowi twórczemu, który łączy tradycję z nowoczesnymi technologiami, oraz dowiedzieć się, jak architektura i sztuka ludowa mogą współistnieć i wzajemnie się inspirować. Spotkanie zapowiada się jako pasjonująca wymiana myśli o współczesnych interpretacjach dziedzictwa i roli krajobrazu w sztuce.

Wstęp wolny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego