Tu był Gerson – tatrzańskimi śladami artysty

Zapraszamy do udziału w internetowej zabawie fotograficznej „Tu był Gerson – tatrzańskimi śladami artysty”.

Zadanie polega na sfotografowaniu lokalizacji uwiecznionych przez Wojciecha Gersona, przedstawionych przez pejzażystę zjawisk przyrodniczych, czy też przedmiotu nawiązującego do prezentowanych na wystawie obiektów.

Zdjęcia należy przesłać na adres: zradwanska@muzeumtatrzanskie.pl, lub też opublikować pod poświęconym konkursowi postem na głównym profilu Muzeum Tatrzańskiego na Facebooku.

Na najlepszych czekają muzealne upominki! Zdjęcia zaprezentowane też zostaną w formie wystawy wirtualnej.

Uwaga: do zdjęcia prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na umieszczenie zdjęć w wirtualnej galerii na naszej stronie i na Facebooku.

Ilustracja:
Wojciech Gerson, Zwał skalisty w dolinie Białej Wody w Tatrach, 1892, zbiory Muzeum Narodowego w Warszawie