Co nowego w muzeum?

Już w najbliższą niedzielę 29 grudnia URODZINY DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W WILLI KOLIBA

Już w najbliższą niedzielę 29 grudnia URODZINY DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W WILLI KOLIBA

URODZINY DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W WILLI KOLIBA
29 grudnia 2019 (niedziela), godz. 16:00
Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba
filia Muzeum Tatrzańskiego
ul. Kościeliska 18

Najbliższa niedziela 29 grudnia w Muzeum Tatrzańskim to spotkanie z okazji 199. rocznicy urodzin dra Tytusa Chałubińskiego, patrona Muzeum Tatrzańskiego – początek godzina 16.00

W programie:

– w godzinach od 16.00 do 18.00 prezentacja najnowszych wydawnictw Muzeum Tatrzańskiego: „Rocznik Podhalański”, “Autobiografia Muzeum Tatrzańskiego” i “Przyczynki do biografii Tytusa Chałubińskiego”

– Równolegle od 16.00 do 18.00 trwać będzie kiermasz innych wydawnictw Muzeum (w cenach promocyjnych)

– zwiedzanie budynku Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, po remoncie konserwatorskim, przed aranżacją ekspozycji. Zwiedzanie pozwoli poznać każdy zakamarek willi bez ekspozycji muzealnej! Jest to jedyna możliwość do zapoznania się z Muzeum bez eksponatów – początek zwiedzania godzina 16.15 – czas oprowadzenia około 45 minut

– projekcja filmu o doktorze Tytusie Chałubińskim – początek godzina 17.00 – film trwa około 30 minut

Uwaga! Obowiązuje zwiedzanie w kapciach muzealnych! Zapraszamy serdecznie! Prosimy o przyjściu w obuwiu dostosowanym do założenia kapci muzealnych.

Muzeum Tatrzańskie realizuje projekt dofinansowany z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala”

Wpisz szukane wyrażenie