Wieczorny brydż z Kornelem Makuszyńskim (Noc Muzeów 2022)

Wszystkich wielbicieli pisarza oraz miłośników kultury międzywojnia zapraszamy na partyjkę brydża, niegdyś jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu.

Muzeum Kornela Makuszyńskiego w willi Opolanka jest zamknięte dla zwiedzających z powodu remontu, co jednak nie oznacza, że będzie nieobecne na naszym święcie – Nocy Muzeów!

Jesteś wytrawnym graczem? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z tą grą? Przyjdź do willi Oksza i sprawdź się!

Zachęcamy do zapisów, które nie są obowiązkowe, ale zagwarantują wam miejsce przy stoliku!
opolanka@muzeumtatrzanskie.pl

Zaczynamy o godzinie 18.00, 14 maja (sobota)
Willa Oksza, ul. Zamoyskiego 25

Prace remontowo-konserwatorskie w willi Opolanka odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020 „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala”.

Trzy logotypy: Fundusze Europejskie. Program Regionalny, Małopolska, Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego